Na začiatku bol film The Secret (Tajemství).

Film, ktorý zmenil život veľa ľuďom. Film, ktorý ukázal svetu, že každý priťahujeme do svojho života to, čo chceme… treba len správne zamerať svoju pozornosť.

Po prezretí filmu Tajomstvo ale mnoho ľudí nepochopilo, že okrem želania si, je potrebné aj niečo robiť… umožniť svetu, aby sa vaše želanie mohlo materializovať.

Ďalšie voľné pokračovanie sa nazýva: The Compass

Náš život bol stvorený, aby sme žili v hojnosti. Všetci chceme prežívať život na vrchole. Počas minulých rokov sme zistili, ako je dôležitá vízia a jasný myseľ. Avšak pre tých, ktorý chcú naozaj zažiť úspech vo všetkých oblastiach života, je tu ešte niečo, čo je potrebné spraviť pre dosiahnutie vrcholu… a žiť plnohodnotný a vďačný život.

Bez znalosti optimálnej cesty sa zdá byť život ako rieka… Prúd, ktorý ťa vtiahne dolu z vrcholov, ale ktorý ťa nikdy nevynesie nahor. Toto je prvý film v histórii, ktorý ukazuje cestu životom v podaní lídrov z oblasti osobného úspechu. A ako bonus ukazuje vybrané neuveriteľné životné príbehy jednotlivcov, od ktorých sa môžete inšpirovať, motivovať k mysleniu na hlbšej úrovni vedomia.

Film zatiaľ existuje v anglickom znení. Sťahuj cez Download TU.

Na oficiálnom YouTube kanáli si môžete pozrieť veľa ukážok od lídrov ako John Demartini, Burton Roberts, Joe Vitale, John Spencer, Robi Ludwig, Les Brown, John Assaraf, Brian Tracy, T. Harv Eker a ďalší.

Tak ako sa vám páči?
Napíšte ostatným, čo vás na tomto filme zaujalo…