11.9.2010 som v rámci Mezonských slavností mal prednášku o Geocachingu, spolu so založením novej kešky Shrekova bazina (Skalnate jezirko) – Shrek's swamp.

Čo je Geocaching?

Je to celosvetová turistická, navigačná a čiastočne internernetová hra, kde na jednej stranie niekto ukryje nejakú schránku (poklad) – „keš“ – a na druhej strane ju zasa ostatný ľudia chodia hľadať a cez internet si vymieňajú zážitky.

Tu je zopár zážitkov od ľudí, ktorí navštívili túto moju kešku:

Sasik1: Jezírko je moc pěkné a okolí je takové uklidnující. … Musím říct, že maskování je víc než dobré 😉 Doopravdy je tam co říká hint. … Majiteli děkuji za moc keš na pěkném místě a super

Petrino: …Tvalo nám to skoro půl hodiny, alespoň jsme při tom stačili pokecat. Dík za kešku na pěkném místě!

YardaPB: Když mi pípla tato keška, byl jsem v práci v nedalekých Hříměždicích. Skočil jsem do geovozidla a jel k místu. Po chvilce se objevil Petrino a tak jsme začali společně hledat. Ne a ne najít za další chvilku se objevil sasik1 a po chvilce jsme skrýš společně našli. Díky za kešku a moc dobře maskovanou skrýš 😀

Benjo5: Měl jsem čtyři hodky volna přes den mezi dvěma přednáškami v Dejvicích, a tak jsem si udělal takový malý výletní trojúhleník Dejvice, Žebrák, Kamýk, Dejvice za 170 km. 😀 Místo je opravdu zajímavé, moc se mi tu líbilo. Dobře maskovaná keška po chvíli nalezena. Tak jsem ji zase pořádně zamaskoval, jak ted čtu, tak přeci jen možná trochu moc. No snad se příště zadaří.  😉 Díky za přivedení do oblasti, kde jsem kešovat ještě nikdy nebyl. První odlovená krabka široko daleko stála za to.

Máte nejaký zážitok z hľadania pokladov, alebo turistiky?
Napíšte m ho do komentára 😉