Ivo Toman je bezpochyby skvelý marketér (i keď ostatní si o ňom myslia, že je motivátor). Už dávnejšie zistil, že najdôležitejšia činnosť marketéra nie je predávať produkty, ale budovať zoznamy potencionálnych zákazníkov, ktorým prináša pravidelne kvalitné informácie vo forme spravodaja.

Keď som bol na veľtrhu Money Expo, tak za email rozdával CD Pozitivní myšlení není pro každého.

Na jeho webe si môžete vyžiadať ukážky z CD a kníh, ak mu dáte email a súhlas so zasielaním „spravodaja o osobnom rozvoji“.

A teraz ako najnovšiu akciu rozdáva knihu Motivace zvenčí je jako smrad (teda elektronickú verziu v PDF s vodotlačou) do konca prázdnin zdarma, ak mu necháte svoj email a súhlasíte zo zasielaním spravodaja.

Ivo Toman - Motivace zvenčí je jako smrad

Ivo Toman - Motivace zvenčí je jako smrad

Je to skvelá stratégia, ktorá ho nič nestojí a môže len získať… naviac v poslednej dobe pozorujem zvýšený záujem o Iva Tomana aj na vyhľadávačoch. Funguje to, stále viac a viac ľudí má záujem o jeho produkty.

Rozdávanie kníh nie je nič nové. Už pred rokom som počúval audio od Roberta G. Allena, kde on rozdává dokonca fyzickú verziu svojej knihy úplne zdarma, netreba platiť ani poštovné… ale je to obmedzené na USA a Kanadu.

Gratulujem teda k tomuto počinu, a ak knihu Motivace zvenčí je jako smrad ešte nemáte, môžete si PDF knihu vyžiadať TU. Po odoslaní formulára dostanete email s odkazom na stiahnutie.