Predstavujem vám knihu: Cash in a Flash – Fast Money in Slow Times

Autormi sú svetoznámi spisovatelia bestsellerov Mark Victor Hansen(spoluautor Slepačej polievky pre dušu) a Robert G. Allen (napr. kniha Mnohonásobný zdroj príjmov).

Pri príležitosti uvedenia knihy na trh sa konalo špeciálne stretnutie, kde účastníci museli zaplatiť $5000 za možnosť byť osobne 3 dni s Markom a Robertom. Ja som dostal doporučenie na túto knihu od jedného z účastníkov (Kimball  Roundy).

Mark a Robert sa rozhodli pri tejto príležitosti venovať 5000 kusov knihy zdarma a spolu s tým i videozáznam z ich $5000 seminára.

Knihu som už prečítal, je tam viacero spôsobov, ako získať rýchlo peniaze s tým, čo už v živote máte, pričom mňa najviac zaujala pasáž o vytvorení Dream Teamu a internetovom marketingu.

Na DVD je zase záznam z ich trojdňového seminára, ako i videá od hostí, ktorí vysvetľujú tipy a triky internetového marketingu, sociálnych sietí a efektívnej web stránky.

Tí čo sa prihlásili do môjho Newslettera (vpravo) na zasielanie Noviniek, tí mali možnosť si túto knihu a DVD objednať už niekoľko týždňov dozadu.

Avšak dnes som sa pozeral a zostáva už len 793 kópií, takže som sa rozhodol vám o tom povedať i na verejných stránkach.

Naviac získate prístup na interné stránky, kde je k dispozícii ďalší bonusový materiál, asi 25 elektronických kníh zdarma, pravidelné audio z Robertom atď.

Objednávajte TU.

Kniha a DVD je zdarma, platí sa iba poštovné $14.95 do Európy.

Stihli ste si objednať túto knihu a DVD?
Čo vás na nej najviac zaujalo?
Uplatnili ste niečo z nej i v živote?