V dnešnej dobe je veľmi dôležité nachádzať nové spôsoby komunikácie so zákazníkmi.

Podľa výskumov človek potrebuje vidieť rovnakú informáciu 5-7 krát, kým sa rozhodne si produkt alebo službu od vás kúpiť.

Pri návšteve vášho webu máte 2 sekundy, aby ste ho zaujali.

Ako ale návštevníkov webu zaujať, aby ste s nimi mohli vôbec začať komunikovať?

Obľúbená možnosť je, že návštevník vašeho webu získa niečo zdarma, niečo, čo korešponduje s obsahom vášho webu a má to pre neho dostatočne zaujímavú hodnotu.

Good Karma List Machine je systém, ktorý sa vám postará o získavanie zákazníkov z návštevníkov automatizovane a naviac ešte umožňuje šíriť informácie o vás ďalším potencionálnym záujemcov vďaka doporučeniu.

Samozrejme to, čo získajú vaši návštevníci za doporučovanie, musí byť dostatočne kvalitné, inak to nemá zmysel.

Systém Good Karma List Machine navrhol jeden z top internet maketérov Frank Kern a sú v ňom zúročené jeho dlhodobé skúsenosti.

Už som robil viacero inštalácií tohoto systému a funguje naozaj dynamicky. Návštevnosť vášho webu raketovo vzrastie, alebo sa aspoň zdvojnásobí.

Najlepšie je si to odskúšať naživo, takže si napr. na tejto stránke si vyberte nejaké video, vyplňte formulár a môžete si prejsť celým procesom.

Ak vás tento systém zaujal a chcete si efektívne vybudovať zoznam záujemcov, zákazníkov pre vaše produkty a služby, napíšte mi a môžem tento systém nainštalovať a nakonfigurovať i pre vás.

Akú sú vaše ďalšie skúsenosti s Virálnym marketingom?