Prečo som vlastne založil tento web?

Internetu a internetovým technológiám sa venujem už od svojich študentských čias. Za posledných 5 rokov som založil a prevádzkujem viacero webov.

Dosahujú dennú návštevnosť stovky unikátnych prístupov. Prvým dôvodom bolo sa nejako zviditeľniť a neskôr získať vďaka Google AdSense nejaký ten vedľajší a pasívny príjem. Boli mesiace, keď AdSense prinášalo aj cez $30 mesačne. Ale už je veľká konkurencia, a menšie provízie = menší zárobok.

Nevadí. medzitým som si vyskúšal rôzne CMS systémy, niektoré som musel dlhé hodiny upravovať. Postupne som nadobudnuté vedomosti transformoval z blogu na internetový marketingový systém.

Veľa vecí mi fungovalo už doteraz, ale stále tomu niečo chýbalo.

Tak asi v polovici augusta 2009 som narazil na kurzy Mentoring4Free, potom The Spider Web System až som sa dostal k Mikovi Dillardovi a jeho Traffic Formule 2.0.

Konečne veľa vecí začalo dávať zmysel a rozhodol som sa použiť tento návod a podeliť sa so skúsenosťami z jeho použitia i s vami.

Čo tu nájdete?

Toľko skvelých a zaujímavých vecí sa deje vôkol mňa, že mám čo robiť, aby som stíhal. I napriek tomu sa budem snažiť nájsť aspoň trocha času a postupne zverejňovať návody „ako na to“ na tomto webe.

Napísať nový článok nie je až tak zložité, ale mojím cieľom je aj, aby mal hlavu a pätu, takže chvíľu potrvá, kým si pripravím presný plán a realizáciu.

Dovtedy ma môžete vyhľadať na osobnú konzultáciu. Rád sa podelím o moje znalosti a spolu s vami možno prídeme na nejaký prevratný nápad… ktovie?

Ak sa venujete internetovému marketingu, určite mi nechajte kontakt na seba, prípadne sa môžeme stať priateľmi na sieti Facebook alebo Twitter.

Teším sa

Ján Michalička